Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Agat Mszysty

Agat mszysty

Szukasz podarunku dla osoby kochającej zieleń, przyrodę, kwiaty, drzewa i prace w ogrodzie? Potrzebujesz wyciszającego, a jednocześnie napełniającego energią minerału o niebanalnym wyglądzie? Wybierz piękny agat mszysty. Umieszczone na nim zielone kropki przywodzą na myśl kępki mchu. Jego niezwykle właściwości sprawiają, że jest szczęśliwym talizmanem dla swojego właściciela. Noszenie ozdób z agatem mszystym poleca się osobom wyczerpanym, zestresowanym oraz o niskim poczuciu własnej wartości.

Spraw sobie lub bliskim wyjątkowy prezent

Wisiorek z agatu mszystego cechuje wyjątkowy wygląd. Każdy jest jedyny i niepowtarzalny. Wybierając jeden z dostępnych w naszym sklepie modeli, zyskujesz ozdobę pasująca zarówno do codziennych stylizacji, jak i na wielkie wyjścia. Każdy z agatów został wyposażony w praktyczną zawieszkę do rzemyka labo łańcuszka. Mamy także kolczyki oraz bransoletki z tego minerału, dzięki czemu możesz stworzyć piękny, idealny na prezent zestaw.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi dostępnymi u nas minerałami w różnych kolorach, formach oraz o różnych właściwościach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl