Sklep Ezoteryczny Stragan, Warszawa Mokotów, ul. Puławska 238
Zadzwoń 22 243 52 45, 22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Płatności on-line - przez internet

Najszybciej wyślemy Twoje zamówienie, jeżeli wybierzesz płatność on-line.

Jeżeli coś poszło nie tak i nie mogłeś dokonać platności, przygotuj numer zamówienia i kwotę którą masz zapłacić.

1. Kliknij na baner Dotpay poniżej lub skopiuj link do okna przeglądarki, nie wyszukiwarki -  https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php - otworzy sie strona w nowym oknie lub zakładce: Dotpay Twoje centrum płatności.
2. W polu "Wprowadź ID sprzedawcy " wprowadź ID naszej firmy 39588. Wprowadź kwotę za zamówienie lub dopłatę którą chcesz zrobić w polu "kwota transakcji".
3. W polu "opis transakcji" wpisz numer zamówienia, lub imię i nazwisko tak, aby łatwo było rozpoznać kto dokonał platności i za co.
4. Kliknij "dalej" i KONIECZNIE sprawdź kto jest odbiorcą Twoich pieniędzy. MUSI się wyświetlić: Odbiorca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DRIM Marek Wdowczyk.
5. Jeżeli dane są prawidłowe, wybierz metodę platności i postępuj wedlug wskazówek. Jeżeli dane są nie poprawne sprawdź nasz numer ID 39588.

Możesz też poprosić obsługę naszego sklepu o wygenerowanie linku do płatności on-line. Mailem otrzymasz link, który będzie zawierał kwotę i numer Twojego zamówienia.

Jeżeli dokonujesz płatności w innej walucie niż polski złoty dokonywana płatności przez Dotpay, kwota do zapłaty zostanie przeliczona na PLN wg aktualnego kursu ogłoszonego przez NBP

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpiwości zawsze możesz do nas zadzwonić tel. 22 659 56 67

 

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej klinknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl