Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Co nowego?

29 marca 2015r.

Uf... Udało się. Sklep w trzeciej naszej odsłonie uważamy za otwarty :) Kilka godzin nerwówki i PRAWIE wszystko działa. Z rzeczy które nie działają to zagraniczna wysyłka. Po złożeniu zamówienia najlepiej skontaktować się z naszym sklepem i zostaną ręcznie wyliczone koszty w zależności od wagi produktów. Jeżeli coś nie działa prosimy o informacje.

28 marca 2015r.

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową - trzecią odsłonę naszego sklepu.

Staramy się słuchać naszych Klientów i rozbudowywać sklep, tak aby był coraz bardziej nowoczesny i funkcjonalny. Najważniejsze zmiany to responsywność, czyli nasz sklep rozpoznaje urządzenie z którego korzystasz i sam dostosowuje sposób wyświetlania. Inaczej wygląda w komputerze, a inaczej w smartfonie. Kolejnym udogodnieniem jest wprowadzenie wysyłki paczkomatem. No i obniżyliśmy ceny za przesyłki. Dzięki dużej ilości zamówień, mogliśmy wynegocjować lepsze ceny u naszych operatorów.

Przepraszamy jeżeli coś jeszcze nie działa tak jak powinno. Postaramy się usunąć jak najszybciej wszystkie usterki w nowym sklepem. Jeżeli coś nie działa jak powinno, proszę o informacje.

w imieniu zespołu

Marek Wdowczyk

marekwdowczyk@straganezoteryczny.pl

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl