Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Biała Szałwia

Biała szałwia

Medytacja, joga, odcięcie się od bodźców i relaks — każde z nich pomaga w osiągnięciu wewnętrznej harmonii, oczyszczając umysł z natłoku myśli, kojąc wzburzone emocje, a także odsuwając negatywne wibracje. Nierzadko stanowią również doskonały sposób na uwolnienie się od nadmiaru stresu, napięcia mięśniowego czy bólu, a jednocześnie na wyeliminowanie złej energii. Znakomitym wsparciem dla wszystkich rytuałów tego rodzaju będzie zastosowanie kadzidła białej szałwii, które oferujemy w naszym sklepie. To znana od wieków aromatyczna roślina służąca do okadzania domów czy miejsc pracy.

W czym pomaga szałwia biała?

Biała szałwia wykorzystywana była już przez Indian, którzy znali jej wyjątkowe właściwości i używali przy rozmaitych ceremoniach lub rytuałach. Sprawdza się ona idealnie także dziś, pomagając choćby w oczyszczaniu pomieszczeń ze złej energii, wpływów zewnętrznych czy nagromadzonych emocji. Biała szałwia jest jednak doskonała nie tylko do dbania o przestrzenie, w których przebywamy, ale też o nas samych. Noszenie jej przy sobie w woreczku pomaga zyskać mądrość, natomiast używanie w formie kadzidła odpręża, poprawia samopoczucie, chroni przed wampirami energetycznymi, pozwala osiągnąć długowieczność i przydaje się w rytuałach przyciągających dostatek.

Biała szałwia — kadzidło do rytuałów oczyszczających

Oferujemy białą szałwię w formie kadzideł, ale także pęczków — wszystkie produkty są naturalne, wytwarzane w Indiach zgodnie ze sprawdzonymi recepturami. Ponadto proponujemy również zestawy do przeprowadzania rytuałów oczyszczających oraz komplety różnorodnych roślin o niepowtarzalnych właściwościach. Poza szałwią białą można tu znaleźć też inne wyjątkowe kadzidełka, w tym z lawendą, białym piżmem czy palo santo. Zapraszamy!

21

Od najstarszych
na stronę

21

Od najstarszych
na stronę

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl