Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Rytuał Ochronny dla Domu

Rytuał Ochronny dla Domu. Butelka Ochronna.
        Butelka Wiedźmy. Butelka Czarownicy.

Jak chronić się przed pechem, klątwą, urokiem czy wampirem energetycznym?

Każdy z nas lubi w otoczeniu ład i prządek. Wtedy świetnie nam się pracuje, myśli, uczy czy odpoczywa. Czasami jednak w naszym życiu pojawiają się trudne wydarzenia. Są nimi kłótnie, niedomówienia, czasami traumatyczne przeżycia. Pojawiają się choroby czy też ludzie z zawistnymi myślami, wtedy atmosfera w naszym domu staje się ciężka, dusimy się oraz ogólnie źle czujemy.

Ponieważ  nadmierna kumulacja negatywnej energii w pomieszczeniu może powodować bardzo poważne skutki, typu, nałogi, brak chęci do życia – depresja, częste wypadki, choroby, nieustające kłótnie i ogólnie niepowodzenia w każdej dziedzinie życia. Wtedy zawsze należy zastosować OCHRONĘ ENERGETYCZNĄ.
Proponujemy najsilniejszy przedmiot ochronny, którym jest Szklana Butelka w kształcie Pentagramu, która ma za zadanie ochronić dom i domowników przed niebezpieczeństwami. Obronić przed negatywną energią, zazdrością, zawiścią, złym okiem czy magicznymi rytuałami. A także złorzeczeniem, klątwami, urokami, wypadkami, kradzieżą, przekleństwami oraz wampiryzmem energetycznym.


Znaczenie PENTAGRAMU

Dodatkowo PENTAGRAM to symbol, który zapewni silną magiczną ochronę.  Jest jak tarcza, która odbija negatywną energię kierując ją do nadawcy. Idealnie zabezpiecza pomieszczenia.
Odpycha  wszystkich agresorów, którzy mogą szkodzić. Pomaga osobom, które mają czarne myśli, są w depresji czy często chorują.
Pentagram to gwiazda o pięciu ramionach. Przede wszystkim symbolizuje zdrowie a także idealne proporcje  ludzkiego ciała, które są wpisane w okrąg. Dwa dolne wierzchołki symbolizują nogi, dwa boczne, ręce a góra to głowa.
Od wieków symbol ten jest używany i wykorzystywany przez osoby, które świadomie żyją i mają wiedzę duchową.
Inne nazwy, z którymi można się spotkać to, Gwiazda Isztar lub Gwiazda Izydy. Pentagram chroni od zazdrości, klątw, uroków, złych duchów, przekleństw, wpływów magicznych a także złorzeczenia.

Najskuteczniejsza Ochrona Twojego domu i domowników. RYTUAŁ OCHRONNY.

Butelka z magiczną zawartością i specjalnie dobranymi ziołami, kamieniami, zaklęciami, ostrymi przedmiotami i symbolami, zabezpieczy Twój dom i domowników na wszystkich poziomach energetycznych. Ochroni przed niepowodzeniami i niedostatkiem.

Butelka Ochronna wypełniona odpowiednimi przedmiotami, które bardzo silnie chronią. Wykonana jest ze szkła w kształcie Pentagramu. Najważniejszą ideą tej butelki jest ochrona przed agresją energetyczną.

Kto potrzebuje OCHRONY ENERGETYCZNEJ?
Ochrony energetycznej potrzebują wszyscy, którzy interesują się i rozwijają duchowo. Zajmują się ezoteryką i parapsychologią. Są terapeutami, uzdrowicielami czy rozkładają karty.
Butelka powinna znaleźć się w Twoim domu kiedy medytujesz, wizualizujesz oraz kiedy obcy ludzie często Ci się zwierzają ze swoich problemów. Idealna dla osób, którymi targają różne emocje często wpadają w stany depresyjne oraz dla tych, którzy mają nieprzychylnych i nieprzyjaznych sąsiadów.

Butelka działa od momentu przyniesienia jej do domu. 
Należy ją ustawić w miejscu, które intuicyjnie wybierzesz. Można ją postawić na parapecie okna czy po prostu na półce, stole lub ukryć w miejscu niewidocznym. 

Butelka na Ochronę energetyczną to nic innego jak ZAKLĘCIE NA OCHRONĘ zamknięte w szkle, które będzie oddziaływać i chronić do momentu pozbycia się butelki z domu.

Butelka na Ochronę Domu przygotowana jest zgodnie z rytuałem i fazą księżyca.

Ochrona Energetyczna dla Zwierząt. Jak ochronić przed złą energią psa, kota i inne zwierzęta?
Butelka będzie też chronić zwierzęta mieszkające z Tobą. Często nasze zwierzęta bez konkretnego powodu zaczynają się dziwnie zachowywać. Nie chcą jeść, są niespokojne i bardzo trudno je uspokoić. Butelka również bardzo silnie ochronnie będzie oddziaływać na twojego pupila.


Jak wykonać Rytuał Oczyszczania Domu

Jeżeli chcesz aby w pełni Twój dom był chroniony, przynajmniej cztery razy w roku stosuj Rytuał Oczyszczania Pomieszczeń, który można kupić w naszym sklepie.
Stosuj go zawsze kiedy tylko poczujesz, że coś jest nie tak z energią miejsca. Do oczyszczeń energetycznych rewelacyjna jest Biała Szałwia, Palo Santo, Mirra, Olibanum i inne kadzidła oczyszczające. Zapalaj też w miarę potrzeby ochronne świece z naturalnego wosku pszczelego MAGOI AGNI, w kolorach: czarnym, czerwonym, fioletowym czy niebieskim.
To wszystko spowoduje, że Twój dom czy mieszkanie będzie posiadało wysoką wibrację, której bardzo nie lubią negatywne energie.  

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania odnośnie ochrony energetycznej możesz się z nami skontaktować.

Przygotowanie i opracowanie tekstu Agnieszka Wdowczyk

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl