Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Beltain Noc Walpurgii

BELTAIN    NOC WALPURGII   SABAT BELTAIN

DOBROCZYNNE ŚWIĘTO OGNIA

Beltaine to święto, które obchodzimy w noc z 30 kwietnia na 1 maja. Witamy wtedy jasną porę roku. Inne znane nazwy tego święta to Noc Walpurgii lub Sabat Beltaine. Jest to Doroczne Święto Ognia BELTAIN.   
Nocą należy wykonać RYTUAŁY związane z: miłością, namiętnością, radością, płodnością, szczęściem, dobrobytem, ochroną czy zdrowiem.

Najważniejszym żywiołem tego sabatu jest ogień. Koniecznie zapal świece związane z Twoją intencją.

Na stole powinny znajdować się świece w kształcie np.

Pary kochanków partnerów kliknij ŚWIECA PARTNERÓW i KOCHANKÓW

Fallusa kliknij FALLUSY

Białego lub czerwonego kota kliknij ŚWIECE KOT

Świecy gałkowej na spełnienie życzeń kliknij ŚWIECE MARZEŃ

Ogień to symbol radości, zabawy, ma moc uzdrawiania oraz ochrony przed złem.
Przez całe Beltaine warto palić kadzidła w intencji spełnienia życzeń. Sabat rozpoczyna się wieczorem 30 kwietnia wato ozdobić dom świecami TU wszystkie świece KLIKNIJ ŚWIECE Magoi Agni i kwiatami na znak nadejścia lata oraz szczęścia.

Możesz także rozpalić ognisko i spędzić przy nim wieczór, medytując o swoich marzeniach. Zastanów się wtedy, co ci przeszkadza w ich realizacji.

Dawniej podczas Beltaine skakano przez ogień dla oczyszczenia.
Dzisiaj możesz również spalić resztki swoich starych notatek, a także pozbyć się w ten sposób pozostałości po różnych czarach.

Nie bójmy się też zastosować ZIÓŁ DO MAGII.
Można obtoczyć świecę danym ziołem, trzeba przy tym być bardzo ostrożnym bo świeca obtoczona ziołami bardzo szybko i nierówno się spala, koniecznie jej pilnuj. Ale można również wrzucać zioła do ognia lub spalać, jako kadzidło. TU WSZYSTKIE ZIOŁA KLIKNIJ

A TU WSZYSTKIE KADZIDEŁKA KLIKNIJ

 

Od 1 maja do 21 czerwca trwa czas magii obfitości. Wtedy najlepiej wykonywać rytuały pomagające począć dziecko, pomnożyć majątek, przyciągnąć powodzenie, partnera, spełnić swoje marzenia. KLIKNIJ TU RYTUAŁY 
Pal świece w konkretnym kolorze a otworzą się przed Tobą nowe możliwości TU wszystkie ŚWIECE Magoi Agni do magii i rytuałów KLIKNIJ ŚWIECE


Życzę super świętowania.

Opracowanie tekstu Agnieszka Wdowczyk

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl