Zadzwoń na naszą infolinię -  22 659 56 67

Sklep dla ludzi o szerokich horyzontach...

Palo Santo

PALO SANTO ŚWIĘTE DREWNO

Palo Santo Święte Drewno jest wykorzystywane od czasów Starożytnych do oczyszczeń duchowych. Pochodzi z Ameryki Południowej zwłaszcza z lasów tropikalnych Peru.
Drzewo to bardzo często zrzuca gałęzie i to one są zbierane z ziemi i palone. Drzewo nigdy nie zostaje niszczone.
Palenie PALO SANTO działa na poziomie duchowym i fizycznym. Dym eliminuje z miejsca stagnację i odblokowuje.
Ty też możesz zostać Szamanem, paląc Palo Santo.  

Czym jest Palo Santo Święte Drewno?
Drzewo Święte używane od wieków w różnych duchowych, religijnych czy leczniczych praktykach. Jeszcze dziś możemy odnaleźć szamanów czy uzdrowicieli, którzy wykorzystują Palo Santo w ceremoniach i rytuałach. Palenie Palo Santo zapewnia ochronę energetyczną, usuwa złe energie i emocje, podnosi wibracje, przyciąga szczęście.

Palo Santo to alternatywa do palenia kadzideł. Jest jednak o wiele lepsze, ponieważ jest nieprzetworzone i pozbawione dodatkowych substancji.

Właściwości magiczne i ezoteryczne Palo Santo. Kiedy palić Palo Santo?
Święte Drewno posiada właściwości oczyszczające i lecznicze. Paląc Palo Santo podniesiesz wibracje w pomieszczeniu np. przygotowując się do medytacji jak i również oczyścisz i wzmocnisz swoją aurę. Paląc Święte Drewno przyciągniesz szczęście, powodzenie, zwiększysz kreatywność oraz uaktywnisz Dobre Duchy.

Palo Santo można palić przy równoważeniu i oczyszczaniu czakr. Idealne do uzdrowień kiedy mamy problemy z dużym stresem, bólami głowy, depresją czy zwykłym przeziębieniem.
Bardzo uspokaja i regeneruje nasz organizm.
Przywraca równowagę i spokój.
Palenie świętego drewna używane jest często do usuwania nieszczęść i negatywnych energii. Palimy je również przy duchowych intencjach. Otwiera drogę do działania. Idealne przy rytuałach uziemienia i centrowania. Oczyszcza, chroni, usuwa z naszej przestrzeni aurycznej strach, negatywne emocje, gniew i rozpacz.

Palo Santo należy palić kiedy jesteśmy w sytuacji kiedy nie do końca wiemy co dalej mamy czynić. Wtedy regularnie palimy rano i wieczorem do momentu podjęcia przez nas decyzji.
Palo Santo jest niesamowite kiedy potrzebujemy oczyścić dom, samochód, siebie czy miejsce pracy.

Koniecznie należy go zapalić kiedy chcemy pozbyć się nieszczęść, klęsk czy pecha z życia.


Miejsce, które zostało wypełnione dymem z drewna Palo Santo jest wolne od negatywnej energii. W takim pomieszczeniu czujemy miłą atmosferę i bardzo przyjemny zapach. Zalecane przy rytuałach na przyciąganie nowych klientów czy ogólnie na poprawę warunków w pracy.

Jaki ma zapach Palo Santo?
Na ogół osoby lubią ten zapach. Jest bardzo przyjemny, głęboki i bogaty, delikatnie słodki. Przynosi spokój i jasność myśli oraz energię dobrych uczuć. Ma potężną energię działającą kojąco i uspokajająco.  Zachęcamy wszystkich do wybierania go i regularnego stosowania.
Samo drewno nie zapalone, również pięknie pachnie. Ulatniające naturalne olejki eteryczne zawarte w drewnie dobrze współgrają z otoczeniem.  

Ciekawostką jest również to, że stosowany jest również do odstraszania komarów i innych owadów.

Instrukcja palenia Palo Santo?  Jak palić Palo Santo?
Należy wziąć do ręki kawałek drewienka, podpalić zapalniczką jego koniec, chwilę ok. 20-30 sekund odczekać a następnie zdmuchnąć i pozwolić aby smużki dymu z drewna, rozprzestrzeniły się po całym pomieszczeniu. Podpalony kawałek, nie musi cały się spalić. Kiedy chcemy go zagasić, dym należy zdusić w żaroodpornym naczyniu, najlepiej do tego służy piramidka ceramiczna, która jest żaroodporna i można ją kupić w naszym sklepie. Kiedy będziemy potrzebować ponownie zapalić Palo Santo, należy ten sam kawałek drewna podpalić i będzie się dalej tlić. Podczas palenia należy zachować szczególną ostrożność.

Palo Santo można palić w mieszankach z żywicami takim i jak Kopal, Mirra, Smocza Krew, Olibanum.

Gdzie kupić Palo Santo?
Produkt, który oferujemy w naszym sklepie w 100 % zbierany jest w sposób zrównoważony i przyjazny naszej planecie.
Kup Palo Santo już dziś i ciesz się cudowną energią.

Palo Santo możesz kupić w sklepie stacjonarnym i wysyłkowym SKLEP Stragan Ezoteryczny.

Sklep EZOTERYCZNY stacjonarny, Warszawa, ul. Puławska 238 (między Al. Wilanowską a Al. Lotników)

Jesteśmy czynni:
pn. – pt. w godz. 10:00 - 21:00
sobota w godz. 10:00 - 17:00

Zapraszamy również do SKLEPU INTERNETOWEGO - wysyłkowego 24h
https://www.straganezoteryczny.pl/

Zamówienia telefoniczne tel lub 22 659 56 67

Nasza strona korzysta z ciasteczek (cookies), chcesz dowiedzieć się więcej kliknij ten link »
www.StraganEzoteryczny.pl